flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
SensorsSpecification:PIR sensor:1.working voltage:12V-24VDC2.Rated Current:5A Rated Power:60W3.:The light turns on when people come.and turns off 30 seconds after people leave(People are constantly active in the sensing area,while time keeps overlapping. When people are still and unresponsive, the sensor cannot sense them)for wardrobe cabinets, etc.4.Size:Outside diameter:12mm,high 18mm,if need open hole:12mm5.sense distance:1-3mHand Sweep Sensorr:1.Working voltage: 12V-24VDC2.Rated current: 5A Rated power: 60W3. Sensing distance: 5-8 cm4.Wave your hand to turn on the light,then wave your hand to turn off the light.Long press to continuously adjust the brightnessfor wardrobe cabinets, etc.5. Dimensions: outer diameter 10mm, height 14mm, such as the need for openings: 10mmTwo Motion SenSor1.Working voltage: 12V-24VDC2. Rated current: 5A Rated power: 60W3. :0pen door light on, close door light off, for wardrobe cabinets, etc.4. Dimensions: outer diameter: 10 mm, height 14 mm, if necessary openings: 10 mmTouch Sensor1.Working voltage: 12V-24VDC2. Rated current: 5A Rated power: 60W3. Touch control on/off, simple control, touch dimming, unlimited4.Size: 12mm outer diameter, 17mm high, such as the need for openings: 12mmMotion SenSor1.Working voltage: 12V-24VDC2. Rated current: 5A Rated power: 60W3. :0pen door light on, close door light off, for wardrobe cabinets, etc.4. Dimensions: outer diameter: 10 mm, height 14 mm, if necessary openings: 10 mm==========Hign-concerned Chemical : NoneCurrent : 5AMaterial : PlasticSwitch Type : Touch On/Off SwitchFeatures : Touch on/offItem Type : SWITCHESIs Smart Device : No